Themes - Twenty Nineteen - en to sl_SI translation catalogue (17 entries)

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
sl_SI: Na tem mestu ni bilo mogoče najti ničesar. Morda lahko poskusite z iskalnikom?

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sl_SI: Ups! Da strani ni mogoče najti.

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so izklopljeni.

en: Social Links Menu
sl_SI: Meni socialnih  povezav

en: Skip to content
sl_SI: Skoči na vsebino

en: Pages:
sl_SI: Strani:

note: translators: %s: Post title. translators: %s: Post title. Only visible to screen readers.
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
sl_SI: Preberi več<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Previous
sl_SI: Nazaj

en: Previous Post
sl_SI: Prejšnji prispevek

en: Nothing Found
sl_SI: Ni zadetka

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sl_SI: Vaša iskalna poizvedba nima zadetkov. Poskusite znova z drugimi ključnimi besedami.

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sl_SI: Vsebine ni mogoče najti. Poskusite z iskanjem.

en: Top Menu
sl_SI: Glavni meni

en: Next Post
sl_SI: Naslednji prispevek

note: Author of the theme
en: the WordPress team
sl_SI: WordPressova ekipa

note: Author URI of the theme
en: https://wordpress.org/
sl_SI: https://sl.wordpress.org/
