Plugins - Contact Form 7 - Stable (latest release) - en to sl_SI translation catalogue (345 entries)

en: %1$s %2$s keys switch panels
sl_SI: Gumba %1$s %2$s preklapljata kontrolni plošči

en: %1$s and %2$s
sl_SI: %1$s in %2$s

en: %1$s at %2$s
sl_SI: %1$s ob %2$s

en: %d configuration errors detected
sl_SI: Št. zaznanih konfiguracijskih napak: %d

en: %d configuration errors detected in this tab panel
sl_SI: %d Zaznane konfiguracijske napake v tem zavihku

en: %s configuration error detected | %s configuration errors detected
sl_SI[0]: %s zaznana konfiguracijska napaka
sl_SI[1]: %s zaznani konfiguracijski napaki
sl_SI[2]: %s zaznane konfiguracijske napake
sl_SI[3]: %s zaznanih konfiguracijskih napak

en: &#8212;Please choose an option&#8212;
sl_SI: &#8212;Izberite možnost&#8212;

en: &mdash; Select &mdash;
sl_SI: &mdash; Izberi &mdash;

en: (This message was added in Contact Form 7 version %s.)
sl_SI: (Sporočilo je dodano v Contact Form 7 različica %s.)

en: (configuration error)
sl_SI: (napaka pri konfiguraciji)

en: (left and right arrow)
sl_SI: (leva in desna puščica)

en: (opens in a new tab)
sl_SI: (odpri v novem zavihku)

en: (optional)
sl_SI: (neobvezno)

en: 1 configuration error detected
sl_SI: Zaznana je bila 1 konfiguracijska napaka

en: 1 configuration error detected in this tab panel
sl_SI: V tem panelu je odkrita 1 konfiguracijska napaka

en: <code>%1$s</code> property of a <code>WPCF7_ContactForm</code> object is <strong>no longer accessible</strong>. Use <code>%2$s</code> method instead.
sl_SI: <code>%1$s</code> lastnost <code>WPCF7_ContactForm</code> predmeta <strong>ni več na voljo</strong>. Namesto tega uporabite <code>%2$s</code>.

en: <strong>Additional Settings</strong> provides a place where you can customize the behavior of this contact form by adding code snippets.
sl_SI: <strong>Dodatne nastavitve</strong> prostor kjer lahko prilagodite delovanje tega obrazca z dodajanjem kode.

en: <strong>Contact Form 7 %1$s requires WordPress %2$s or higher.</strong> Please <a href="%3$s">update WordPress</a> first.
sl_SI: <strong>Contact Form 7%1$s zahteva Wordpress %2$s ali višjo različico.</strong> Prosimo, da najprej <a href="%3$s">posodobite WordPress</a>.

en: <strong>Duplicate</strong> - Clones that contact form. A cloned contact form inherits all content from the original, but has a different ID.
sl_SI: <strong>Podvoji</strong> - Klonira ta kontaktni obrazec. Kloniran kontaktni obrazec podeduje vso vsebino originala ima le drug ID.

en: <strong>Edit</strong> - Navigates to the editing screen for that contact form. You can also reach that screen by clicking on the contact form title.
sl_SI: <strong>Urejanje</strong> - Vas vodi na okno urejanja kontaktnega obrazca. To okno lahko odprete tudi tako, da kliknete na ime kontaktnega obrazca.

en: <strong>Form</strong> is a content of HTML form. You can use arbitrary HTML, which is allowed inside a form element. You can also use Contact Form 7&#8217;s form-tags here.
sl_SI: <strong>Obrazec</strong> je HTML vsebina obrazca. Uporabite lahko poljubni HTML, ki je dovoljen znotraj elementa obrazca. Tu lahko uporabite Contact Form 7 oznake obrazca (form-tags)

en: <strong>Mail (2)</strong> is an additional mail template that works similar to Mail. Mail (2) is different in that it is sent only when Mail has been sent successfully.
sl_SI: <strong>Pošta (2)</strong> je dodatna poštna predloge, ki deluje podobno kot Pošta. Pošta (2) se razlikuje v tem, da se pošlje le, ko je bila Pošta uspešno poslana.

en: <strong>Mail</strong> manages a mail template (headers and message body) that this contact form will send when users submit it. You can use Contact Form 7&#8217;s mail-tags here.
sl_SI: <strong>Pošta</strong> upravlja poštno predlogo (glave in telo sporočila), ki bo poslana s tem kontaktnim obrazcem, ki jo pošlje uporabniki. Tu lahko uporabite poštne-oznake Kontaktnega obrazca 7’

en: <strong>Title</strong> is the title of a contact form. This title is only used for labeling a contact form, and can be edited.
sl_SI: <strong>Naslovno ime</strong> je ime kontaktnega obrazca. To ime se uporablja samo za označevanje kontaktnega obrazca in ga lahko urejate.

en: A form-tag is a short code enclosed in square brackets used in a form content. A form-tag generally represents an input field, and its components can be separated into four parts: type, name, options, and values. Contact Form 7 supports several types of form-tags including text fields, number fields, date fields, checkboxes, radio buttons, menus, file-uploading fields, CAPTCHAs, and quiz fields.
sl_SI: Obrazec-oznaka (form-tag) je kratka koda, zaprto v oglate oklepaje, ki se uporablja v vsebini obrazca. Oznaka obrazca običajno predstavlja vnosno polje katerega sestavni deli se lahko ločijo na štiri dele: vrsta, ime, možnosti in vrednosti. Contact Form 7 podpira več vrst oznak obrazca vključno z besedilnimi polji, številčna poljaj, polja z datumom, potrditvena polja, radio gumbi, meniji, CAPTCHA, polja za nalaganje datotek in kviz polja.

en: A mail-tag is also a short code enclosed in square brackets that you can use in every Mail and Mail (2) field. A mail-tag represents a user input value through an input field of a corresponding form-tag.
sl_SI: Poštna oznaka je prav tako kratka koda zaprta v oglate oklepaje in jo lahko uporabite v vsakem Pošta in Pošta (2) polju. Poštna oznaka (mail-tag) predstavlja vrednost vnosa preko vnosnega polja pripadajoče oznake obrazca (form-tag)

en: API Key
sl_SI: API ključ

en: API key
sl_SI: API ključ

[ctx: API keys]
en: Remove Keys
sl_SI: Odstrani ključe

[ctx: API keys]
en: Remove key
sl_SI: Odstrani ključ

[ctx: API keys]
en: Reset Keys
sl_SI: Ponastavi ključe

en: Acceptable file types
sl_SI: Dovoljene vrste datotek

en: Acceptance checkbox
sl_SI: Potrditveno polje za sprejem

en: Add New
sl_SI: Dodaj nov

en: Add New Contact Form
sl_SI: Dodaj nov kontaktni obrazec

en: Add form submitters to your contact lists
sl_SI: Dodaj pošiljatelja na svoj seznam kontaktov

en: Additional Settings
sl_SI: Dodatne nastavitve

en: Additional Settings (%d)
sl_SI: Dodatne nastavitve (%d)

en: Additional headers
sl_SI: Dodatne glave

en: Additional settings
sl_SI: Dodatne nastavitve

en: Akismet returns a spam response.
sl_SI: Akismet vrne odgovor na neželeno pošto.

en: Allow multiple selections
sl_SI: Dovoli izbiro večih

en: Any information you provide will not be shared with service providers without your authorization.
sl_SI: Nobena informacija ne bo deljena s ponudnikom storitve brez tvoje avtorizacije.

en: Attachment file does not exist at %path%.
sl_SI: Priložna datoteka ne obstaja na %path%.

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Available Actions
sl_SI: Razpoložljiva dejanja

en: Before you cry over spilt mail&#8230;
sl_SI: Predno se zjočete zaradi razlite e-pošte&#8230;

en: Cannot create existing contact form.
sl_SI: Obstoječ kontaktni obrazec ne more biti ustvarjen.

en: Checkboxes, radio buttons and menus
sl_SI: Gumbi, radijske tipke in meniji

en: Class attribute
sl_SI: Class atribut

en: Complete payment
sl_SI: Zaključi plačilo

en: Condition
sl_SI: Pogoj

en: Configuration updated.
sl_SI: Konfiguracija posodobljena.

en: Configuration validation completed. %s invalid contact form was found. | Configuration validation completed. %s invalid contact forms were found.
sl_SI[0]: Konfiguracijska validacija je končana. %s neveljaven kontaktni obrazec najden.
sl_SI[1]: Konfiguracijska validacija je končana. %s neveljavna kontaktna obrazca najdena.
sl_SI[2]: Konfiguracijska validacija je končana. %s neveljavni kontaktni obrazci najdeni.
sl_SI[3]: Konfiguracijska validacija je končana. %s neveljavnih kontaktnih obrazcev najdenih.

en: Configuration validation completed. No invalid contact form was found.
sl_SI: Konfiguracijska validacija je končana. Neveljaven kontaktni obrazec ni bil najden.

en: Connect to the Constant Contact API
sl_SI: Poveži se s Constant Contact API-jem

en: Connection established.
sl_SI: Povezava vzpostavljena.

en: Consented
sl_SI: Privolil/a

en: Constant Contact integration
sl_SI: Constant Contact integracija

en: Contact
sl_SI: Stik

en: Contact Form
sl_SI: Kontaktni obrazec

en: Contact Form 7 needs your support.
sl_SI: Contact Form 7 potrebuje vašo podporo

en: Contact Form 7 supports spam-filtering with %1$s. Intelligent %2$s blocks annoying spambots. Plus, using %3$s, you can block messages containing specified keywords or those sent from specified IP addresses.
sl_SI: Kontaktni obrazec 7 podpira filtriranje neželene pošte z %1$s. Inteligenten %2$s Blokira nadležno spambots. Plus, z uporabo %3$s, Lahko blokirate sporočila, ki vsebujejo določene ključne besede ali tiste, ki so poslane z določenih naslovov IP.

en: Contact Forms
sl_SI: Kontaktni obrazci

en: Contact form %d
sl_SI: Kontaktni obrazec %d

en: Contact form created.
sl_SI: Kontaktni obrazec ustvarjen.

en: Contact form deleted.
sl_SI: Kontaktni obrazec izbrisan.

en: Contact form saved.
sl_SI: Kontaktni obrazec shranjen.

en: Contact lists
sl_SI: Seznami kontaktov

en: Copy this shortcode and paste it into your post, page, or text widget content:
sl_SI: Kopiraj dotično kodo ter jo prilepi v svoj prispevek, stran ali v vsebino tekstovnega widgeta.

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date field
sl_SI: Datumsko polje

en: Date format that the sender entered is invalid
sl_SI: Oblika datuma, ki jo je vpisal pošiljatelj, ni veljavna

en: Date is earlier than minimum limit
sl_SI: Datum je iz obdobja pred nastavljeno minimalno mejo

en: Date is later than maximum limit
sl_SI: Datum je po obdobju nastavljene maksimalne meje

en: Default value
sl_SI: Privzeta vrednost

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Deprecated settings are used.
sl_SI: Uporabljene so zastarele nastavitve.

en: Disallowed words (%s) are used.
sl_SI: Uporabljene so nedovoljene besede (%s).

en: Disallowed words are used.
sl_SI: Uporabljene so nedovoljene besede.

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Do you need help?
sl_SI: Potrebujete pomoč?

en: Docs
sl_SI: Dokumentacija

en: Dots are used in form-tag names.
sl_SI: Pike so uporabljene v imenih form-značk.

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Uredi “%s”

en: Edit Contact Form
sl_SI: Uredi kontaktni obrazec

en: Editing form template
sl_SI: Uredi iz predloge

en: Editing messages
sl_SI: Urejanje sporočil

en: Email address that the sender entered is invalid
sl_SI: E-poštni naslov, ki ga je vpisal pošiljatelj, ni veljaven

en: Email marketing
sl_SI: E-mail marketing

en: Enter title here
sl_SI: Tukaj vnesi naslov

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error in deleting.
sl_SI: Napaka pri brisanju.

en: Exclude lines with blank mail-tags from output
sl_SI: Izhod naj izključi vrstice s praznimi mail-oznakami

en: FAQ
sl_SI: PZV (FAQ)

en: FAQ about Configuration Validator
sl_SI: FAQ o preverjevalniku konfiguracije

en: Failed to attach a file. %s is not a readable file.
sl_SI: Pripenjanje datoteke ni uspešno. %s ni berljiva datoteka.

en: Failed to attach a file. %s is not in the allowed directory.
sl_SI: Pripenjanje datoteke ni uspešno. %s ni v dovoljenem imeniku.

en: Failed to attach a file. The total file size exceeds the limit of 25 megabytes.
sl_SI: Pripenjanje datoteke ni uspešno. Skupna velikost presega omejitev 25 megabajtov.

en: Failed to establish connection. Please double-check your configuration.
sl_SI: Vzpostavljanje povezave je bilo neuspešno. Še enkrat preveri svojo konfiguracijo.

en: Field type
sl_SI: Vrsta polja

en: File attachments
sl_SI: Priloge datotek

en: File size limit (bytes)
sl_SI: Limit velikosti datoteke (bajti)

en: File uploading and attachment
sl_SI: Nalaganje datotek in priponk

en: For more information:
sl_SI: Za več informacij:

en: Form
sl_SI: Obrazec

en: Form-tag Generator: %s
sl_SI: Generator Form-značk: %s

en: Form-tags
sl_SI: Obrazec-oznake

en: From
sl_SI: Od

en: From: %s
sl_SI: Od: %s

en: Function %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
sl_SI: Funkcija %1$s je <strong>zastarela</strong> od različice Contact Form 7 %2$s dalje! Uporabi %3$s.

en: Function %1$s was called incorrectly. %2$s %3$s
sl_SI: Funkcija %1$s ni priklicana pravilno. %2$s %3$s

en: Generate a form-tag for a date input field. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za polje za vnos besedila z več vrstami. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a drop-down menu. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvarite oznako obrazca za spustni meni. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a field for numeric value input. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za polje za vnos številčne vrednosti. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a file uploading field. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za polje za nalaganje datotek. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a group of checkboxes. For more details, see %s.
sl_SI: Generiraj form-značke za skupino potrditvenih polj. Za podrobnosti glej %s.

en: Generate a form-tag for a group of radio buttons. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako za skupino radijskih gumbov. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a multi-line text input field. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za polje za vnos besedila z več vrstami. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line URL input field. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za polje vnosa URL-ja z enim samim linij. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line email address input field. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za vnos polja z enim samim naslovom e-poštnega naslova. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line plain text input field. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za polje za vnos besedila z več vrstami. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a single-line telephone number input field. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za vnos polja za telefonsko številko ene same linije. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for a submit button. For more details, see %s.
sl_SI: Ustvari oznako obrazca za gumb za pošiljanje. Za več podrobnosti glejte %s.

en: Generate a form-tag for an acceptance checkbox. For more details, see %s.
sl_SI: Generiraj form-značko za potrditveno polje sprejema. Za podrobnosti glej %s.

en: Generate form-tags for a CAPTCHA image and corresponding response input field. For more details, see %s.
sl_SI: Generiraj form-značke za CAPTCHA sliko ter ustrezno vnosno polje. Za podrobnosti glej %s.

en: Getting spammed? You have protection.
sl_SI: Dobivate neželeno pošto? Imate zaščito.

en: HTML tags are used in a message.
sl_SI: V sporočilu so uporabljene HTML oznake.

en: HTTP Response: %1$s %2$s %3$s from %4$s
sl_SI: HTTP odgovor: %1$s %2$s from %3$s

en: Hello,
    
    This is a confirmation email sent from %1$s.
    
    We have received your submission to our web form, according to which you have allowed us to add you to our contact list. But, the process has not yet been completed. To complete it, please click the following link.
    
    %2$s
    
    If it was not your intention, or if you have no idea why you received this message, please do not click on the link, and ignore this message. We will never collect or use your personal data without your clear consent.
    
    Sincerely,
    %1$s
sl_SI: Pozdravljeni,
    
    to je potrditveno sporočilo poslano s spletišča %1$s.
    
    Prejeli smo vaše sporočilo z našega spletnega obrazca s čimer soglašate, da vas smemo uvrstiti na kontaktni seznam. Postopek s tem še ni zaključen. Za zaključek, prosimo sledite spodnji povezavi.
    
    %2$s
    
    V kolikor to ni vaš namen oziroma ne veste čemu ste prejeli dotično obvestilo, prosimo, ne sledite povezavi ter sporočilo enostavno ignorirajte. Brez vašega soglasja ne bomo nikoli zbirali vaših osebnih podatkov.
    
    S spoštovanjem,
    %1$s

en: Here are some available options to help solve your problems.
sl_SI: Tukaj so nekatere izmed možnosti, ki so vam v pomoč pri reševanju vaših težav.

en: Hook %1$s is <strong>deprecated</strong> since Contact Form 7 version %2$s! Use %3$s instead.
sl_SI: %1$s Je <strong>opuščeno</strong> od verzije Kontaktnega obrazca 7 %2$s! Uporaba %3$s Namesto tega.

en: Hovering over a row in the contact forms list will display action links that allow you to manage your contact form. You can perform the following actions:
sl_SI: S postavitvijo kazalca na vrstico v seznamu kontaktnih obrazcev se vam prikažejo povezana dejanja, ki vam omogočajo upravljanje s kontaktnim obrazcem. Na voljo so vam sledeča dejanja:

en: How to resolve?
sl_SI: Kako to razrešiti?

en: Id attribute
sl_SI: Atribut ID

en: If you enjoy using Contact Form 7 and find it useful, please consider %s.
sl_SI: Če ste z uporabo Contact Form 7 zadovoljni in vam koristi, prosim, razmislite o %s.

en: Image settings
sl_SI: Nastavitve slike

en: In <strong>Messages</strong>, you can edit various types of messages used for this contact form. These messages are relatively short messages, like a validation error message you see when you leave a required field blank.
sl_SI: V <strong>Sporočilih,</strong> lahko urejate različne vrste sporočil, ki se uporabljajo za ta kontaktni obrazec. Ta sporočila so kratka sporočila, kot  je naprimer sporočilo o napaki, ki se prikaže, ko pustite zahtevano polje prazno.

en: In the following fields, you can use these mail-tags:
sl_SI: V nasljednjem polju lahko uporabite te mail-oznake:

en: Input field settings
sl_SI: Nastavitev vnosnega polja

en: Insert Tag
sl_SI: Vstavi značko

en: Insert a blank item as the first option
sl_SI: Vstavi prazen element kot prvo možnost

en: Install a message storage plugin before this happens to you. %s saves all messages through contact forms into the database. Flamingo is a free WordPress plugin created by the same author as Contact Form 7.
sl_SI: Namestite vtič za shranjevanje sporočil, preden se to zgodi. %s Shrani vsa sporočila prek kontaktnih obrazcev v bazo podatkov. Flamingo je brezplačen vtičnik WordPress, ki ga je ustvaril isti avtor kot kontaktni obrazec 7.

en: Integration
sl_SI: Integracija

en: Integration with External API
sl_SI: Integracija z zunanjim API

en: Integration with external APIs
sl_SI: Integracija z zunanjimi API-ji

en: Invalid key values.
sl_SI: Nepravilne vrednosti ključa.

en: Invalid mailbox syntax is used in the %name% field.
sl_SI: Nepravilna mailbox sintaksa v %name% polju.

en: Invalid mailbox syntax is used.
sl_SI: Uporabljena je nepravilna mailbox sintaksa.

en: It is hard to continue development and support for this plugin without contributions from users like you.
sl_SI: Težko je nadaljevati razvoj in vzdrževati uporabniško podporo vtičnika brez pomoči uporabnikov kot ste vi.

en: It is not allowed to use files outside the wp-content directory.
sl_SI: Datoteke, ki se nahajajo izven wp-content mape, ni dovoljeno uporabljati.

en: Just another contact form plugin. Simple but flexible.
sl_SI: Zgolj dodatni vtičnik kontaktnih obrazcev. Preprost vendar fleksibilen.

en: Label
sl_SI: Napis

en: Mail
sl_SI: Pošta

en: Mail (2)
sl_SI: Pošta (2)

en: Mail (2) is an additional mail template often used as an autoresponder.
sl_SI: Pošta (2) je dodatna poštna predloga, pogosto uporabljana kot samodejni odgovor.

en: Mail-tags
sl_SI: Pošta-oznake

en: Make checkboxes exclusive
sl_SI: Naj bo potrditveno polje ekskluzivno?

en: Make this checkbox optional
sl_SI: Naredi to potrditveno polje opcijsko

en: Manage your contact lists
sl_SI: Upravljajte svoje sezname stikov

en: Manage your email templates
sl_SI: Upravljajte svoje e-poštne predloge

en: Message Body:
sl_SI: Sporočilo:

en: Message body
sl_SI: Telo sporočila

en: Messages
sl_SI: Sporočila

en: Misconfiguration leads to mail delivery failure or other troubles. Validate your contact forms now.
sl_SI: Napačna konfiguracija vodi do neuspeha pri dostavi pošte ali drugih težav. Potrdite obrazce za stik zdaj.

en: Multiple form controls are in a single label element.
sl_SI: Kontrole več oblik so v enem samem etiketnem elementu.

en: Name
sl_SI: Ime

en: Not consented
sl_SI: Ni privolil/a

en: Number fields
sl_SI: Polje samo s številkami

en: Number format that the sender entered is invalid
sl_SI: Številčna oblika, ki jo je vnesel pošiljatelj, ni veljavna

en: Number is larger than maximum limit
sl_SI: Številka je večja od največje dovoljene omejitve

en: Number is smaller than minimum limit
sl_SI: Številka je manjše od najmanjše omejitve

en: On this screen, you can edit a contact form. A contact form is comprised of the following components:
sl_SI: V tem oknu lahko uredite kontaktni obrazec. Kontaktni obrazec je sestavljen iz naslednjih komponent:

en: On this screen, you can manage contact forms provided by Contact Form 7. You can manage an unlimited number of contact forms. Each contact form has a unique ID and Contact Form 7 shortcode ([contact-form-7 ...]). To insert a contact form into a post or a text widget, insert the shortcode into the target.
sl_SI: V tem oknu lahko upravljate kontaktne obrazce, ki jih zagotavlja Kontaktni obrazec 7. Lahko upravljate neomejeno število kontaktnih obrazcev. Vsak kontaktni obrazec ima edinstveno ime in kratko kodo ([contact-form-7 ...]). Če želite vstaviti kontaktni obrazec v objavo ali besedilni gradnik, vstavite kratko kodo v ustrezno mesto.

en: On this screen, you can manage services that are available through Contact Form 7. Using API will allow you to collaborate with any services that are available.
sl_SI: Na dotičnemu zaslonu lahko upravljaš storitve, ki so na voljo preko Contact Form 7. Z uporabo API vmesnika, lahko sodeluješ s katerimkoli servisom, ki je na voljo.

en: One option per line.
sl_SI: Ena možnost na vrstico

en: One or more fields have an error. Please check and try again.
sl_SI: V enem ali več poljih je napaka. Preverite in poskusite znova.

en: One pipe-separated question-answer pair (e.g. The capital of Brazil?|Rio) per line.
sl_SI: En par cevi za odgovor na vprašanje in odgovore (npr. Kapital Brazilije? Rio) na linijo.

en: Opt-in confirmation from %s
sl_SI: Opt-in potrditev od %s

en: Options
sl_SI: Nastavitve

en: Overview
sl_SI: Pregled

en: Payment is required. Please pay by credit card.
sl_SI: Plačilo zahtevano. Plačajte s kreditno kartico.

en: Payments
sl_SI: Plačila

en: Please enter a URL.
sl_SI: Vnesite URL.

en: Please enter a date in YYYY-MM-DD format.
sl_SI: Vnesite datum v obliki LLLL-MM-DD.

en: Please enter a number.
sl_SI: Vnesite številko.

en: Please enter a telephone number.
sl_SI: Vnesite telefonsko številko.

en: Please enter an email address.
sl_SI: Vnesite e-poštni naslov.

en: Please fill out this field.
sl_SI: Izpolnite to polje.

en: Proceed to checkout
sl_SI: Nadaljuj na blagajno

en: Professional services
sl_SI: Strokovne storitve

en: Publishable Key
sl_SI: Ključ za objavo

en: Put a label first, a checkbox last
sl_SI: Naj bo najprej naziv in potem potrditveno polje?

en: Questions and answers
sl_SI: Vprašanja in odgovori

en: Quiz
sl_SI: Kviz

en: Range
sl_SI: Razpon

en: Redirect URI
sl_SI: Preusmeritveni URI

en: Required field
sl_SI: Zahtevano polje

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Search Contact Forms
sl_SI: Išči kontaktne obrazce

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
sl_SI: Iskalni rezultat za “%s”

en: Secret Key
sl_SI: Skrivni ključ

en: Select an email template:
sl_SI: Izberi e-poštno predlogo:

en: Select lists to which contacts are added:
sl_SI: Izberi seznam na katerega se doda kontakt:

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send a welcome email to new contacts
sl_SI: Pošljite e-pošto dobrodošlice novim stikom

en: Sender email address does not belong to the site domain.
sl_SI: Pošiljatjev e-naslov ne pripada domeni strani.

en: Sender's message failed to send
sl_SI: Pošiljateljevo sporočilo ni bilo uspešno poslano

en: Sender's message was sent successfully
sl_SI: Pošiljateljevo sporočilo je bilo uspešno poslano

en: Sending mail has been aborted.
sl_SI: Pošiljanje pošte je bilo prekinjeno.

en: Set this URL as the redirect URI.
sl_SI: Nastavi ta URL kot preusmeritveni URI.

en: Setting up mail
sl_SI: Nastavitev pošte

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings saved.
sl_SI: Nastavitve shranjene

en: Setup Integration
sl_SI: Nastavi integracijo

en: Setup integration
sl_SI: Nastavi integracijo

en: Shortcode
sl_SI: Kratka-koda

en: Show welcome panel
sl_SI: Prikaži pozdravni panel

en: Site Key
sl_SI: Ključ strani

en: Slider
sl_SI: Drsnik

en: Spam protection
sl_SI: Spam zaščita

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Stripe integration
sl_SI: Stripe integracija

en: Stripe is active on this site.
sl_SI: Stripe je aktiven na tej strani.

en: Stripe is not available on this site. It requires an HTTPS-enabled site.
sl_SI: Stripe ni na voljo na tem spletnem mestu. Zahteva spletno mesto, ki podpira HTTPS.

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Subject: %s
sl_SI: Zadeva: %s

en: Submission was referred to as spam
sl_SI: Pošiljanje je bilo označeno kot neželjeno (spam) sporočilo

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Submit button
sl_SI: Potrditveni gumb

en: Submitted nonce is invalid.
sl_SI: Poslani nonce ni pravilen.

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Support forums
sl_SI: Forum podpore

en: Telephone number that the sender entered is invalid
sl_SI: Telefonska številka, ki jo je vpisal pošiljatelj, ni veljavna

en: Text fields
sl_SI: Besedilna polja

en: Thank you for your message. It has been sent.
sl_SI: Vaše sporočilo je bilo poslano. Hvala vam.

en: The answer to the quiz is incorrect.
sl_SI: Odgovor na vprašanje kviza je nepravilen.

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
sl_SI: Spremembe, ki ste jih naredili bodo izgubljene, če zapustite to stran.

en: The code that sender entered does not match the CAPTCHA
sl_SI: Koda ki jo je vnesel pošiljatelj se ne ujema s CAPTCHA

en: The requested contact form was not found.
sl_SI: Željen kontaktni obrazec ni bil najden.

en: The total size of attachment files is too large.
sl_SI: Skupna velikost priponk je prevelika.

en: The uploaded file is too large.
sl_SI: Naložena datoteka je prevelika.

en: There are invalid mail header fields.
sl_SI: Glava e-pošte ima neveljavna polja.

en: There are terms that the sender must accept
sl_SI: Obstajajo pogoji,  ki jih pošiljatelj mora sprejeti

en: There is a field that the sender must fill in
sl_SI: Obstaja polje, ki ga pošiljatelj mora izpolniti

en: There is a field with input that is longer than the maximum allowed length
sl_SI: Obstaja polje, kjer je uporabnik presegel dovoljeno dolžino vnosa

en: There is a field with input that is shorter than the minimum allowed length
sl_SI: Obstaja polje, kjer je uporabnik ni dosegel minimalne zahtevane dolžine vnosa

en: There is a possible empty field.
sl_SI: Možno je prazno polje.

en: There was an error deleting the contact form.
sl_SI: Pri brisanju obrazca za stik je prišlo do napake.

en: There was an error saving the contact form.
sl_SI: Napaka pri shranjevanju kontaktnega obrazca.

en: There was an error trying to send your message. Please try again later.
sl_SI: Med pošiljanjem vašega sporočila je prišlo do napake. Poskusite znova kasneje.

en: There was an error uploading the file.
sl_SI: Med nalaganjem datoteke je prišlo do napake.

en: There was an unknown error uploading the file.
sl_SI: Med nalaganjem datoteke je prišlo do neznane napake.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the necessary libraries (GD and FreeType) are not available on your server.
sl_SI: Kontaktni obrazec vsebuje CAPTCHA polja, vendar pa knjižnic ki jih potrebuje  (GD in FreeType) ni moč zaznati oz. najti na vašem strežniku.

en: This contact form contains CAPTCHA fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sl_SI: Kontaktni obrazec vsebuje CAPTCHA polja, vendar začasna mapo za datoteke (%s) ne obstaja ali pa ni zapisljiva. Ustvarite mapo ali ročno spremenite dovoljenja mape.

en: This contact form has file uploading fields, but the temporary folder for the files (%s) does not exist or is not writable. You can create the folder or change its permission manually.
sl_SI: Kontaktni obrazec vsebuje polja za nalaganje datotek, vendar pa začasna mapa za datoteke (%s) ne obstaja ali pa ni zapisljiva. Ustvarite mapo ali pa ročno spremenite dovoljenja mape.

en: This contact form is available only for logged in users.
sl_SI: Ta kontaktni obrazec je na voljo le prijavljenim uporabnikom.

en: This field has a too early date.
sl_SI: Datum v tem polju je prezgoden.

en: This field has a too large number.
sl_SI: Številka v tem polju je prevelika.

en: This field has a too late date.
sl_SI: Datum v tem polju je prepozen.

en: This field has a too long input.
sl_SI: Vnos v tem polju je predolg.

en: This field has a too short input.
sl_SI: Vnos v tem polju je prekratek.

en: This field has a too small number.
sl_SI: Številka v tem polju je premajhna.

en: This field requires author's URL
sl_SI: Polje zahteva avtorjev URL naslov

en: This field requires author's email address
sl_SI: Polje zahteva e-poštni naslov avtorja

en: This field requires author's name
sl_SI: Polje zahteva ime avtorja

en: This site is connected to the Constant Contact API.
sl_SI: Ta spletna stran je povezana z Constant Contact API-jem

en: Title
sl_SI: Naslov

en: To
sl_SI: Za

en: To attach the file uploaded through this field to mail, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the File Attachments field on the Mail tab.
sl_SI: Če želite datoteko, naloženo s tem poljem, priložiti pošti, morate vstaviti ustrezno poštno oznako (%s) V polje File Attachments na kartici Mail.

en: To use CAPTCHA, you first need to install and activate %s plugin.
sl_SI: Za uporabo CAPTCHA moraš najprej namestiti in aktivirati vtičnik %s.

en: To use CAPTCHA, you need %s plugin installed.
sl_SI: Za uporabo CAPTCHA morate imeti nameščen %s vtičnik.

en: To use the value input through this field in a mail field, you need to insert the corresponding mail-tag (%s) into the field on the Mail tab.
sl_SI: Če želite uporabiti vhodno vrednost s tem poljem v poštnem polju, morate vnesti ustrezno poštno oznako (%s) V polje na kartici Mail.

en: URL that the sender entered is invalid
sl_SI: Spletni naslov, ki ga je vpisal pošiljatelj, ni veljaven

en: Unavailable HTML elements are used in the form template.
sl_SI: V predlogi so uporabljeni HTML elementi, ki niso na voljo.

en: Unavailable names (%names%) are used for form controls.
sl_SI: Nedostopna imena (%names%) se uporabljajo za kontrolo obrazca.

en: Unique identifier for the contact form.
sl_SI: Edinstveni identifikator za kontaktni obrazec.

en: Untitled
sl_SI: Neimenovan

en: Uploaded file is not allowed for file type
sl_SI: Naložena vrsta datoteka ni v dovoljenem formatu

en: Uploaded file is too large
sl_SI: Naložena datoteka je prevelika

en: Uploading a file fails for PHP error
sl_SI: Nalaganje datoteke ni uspelo zaradi PHP napake

en: Uploading a file fails for any reason
sl_SI: Nalaganje datoteke ne uspe iz kakršnega koli razloga

en: Use HTML content type
sl_SI: Uporabite HTML vrsto vsebine

en: Use Mail (2)
sl_SI: Uporabi Pošto (2)

en: Use this text as the placeholder of the field
sl_SI: Uporabi to besedilo kot vsebnik polja

en: User-Agent string is unnaturally short.
sl_SI: Niz za User-Agent je nenaravno kratek.

en: Validate %s contact form now | Validate %s contact forms now
sl_SI[0]: Preveri %s kontaktni obrazec
sl_SI[1]: Preveri %s kontaktna obrazca
sl_SI[2]: Preveri %s kontaktne obrazce
sl_SI[3]: Preveri %s kontaktnih obrazcev

en: Validate Configuration
sl_SI: Validiraj konfiguracijo

en: Validate Contact Form 7 Configuration
sl_SI: Potrdite Contact Form 7 Konfiguracija

en: Validation errors occurred
sl_SI: Prišlo je do napake pri preverjanju veljavnosti obrazca

en: Welcome email
sl_SI: E-pošta dobrodošlice

en: Welcome panel
sl_SI: Pozdravni panel

en: With help from cloud-based machine learning, anti-spam services will protect your forms (%1$s). Even payment services are natively supported (%2$s).
sl_SI: Obrazci so zaščiteni si s pomočjo oblačno-strojnega učenja anti-spam zaščite (%1$s). Prisotno podprti so celo plačilni servisi (%2$s).

en: Wrap each item with label element
sl_SI: Vsak element zavijte z elementom oznake

en: You are about to delete this contact form.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
sl_SI: Ste tik pred tem, da izbrišete ta kontaktni obrazec.
    'Prekliči' za preklic izbrisa ali 'OK' za potrditev izbris.

en: You are not allowed to access contact forms.
sl_SI: Nimate dovoljenja za dostop do kontaktnih obrazcev.

en: You are not allowed to access the requested contact form.
sl_SI: Nimate dovoljenja za dosego željenega kontaktnega obrazca.

en: You are not allowed to create a contact form.
sl_SI: Nimate dovoljenja za ustvarjanje kontaktnega obrazca.

en: You are not allowed to delete this item.
sl_SI: Nimate zadostnih dovoljenj za izbris te postavke.

en: You are not allowed to edit this contact form.
sl_SI: Za urejanje tega kontaktnega obrazca nimate dovoljenj

en: You are not allowed to edit this item.
sl_SI: Nimate dovoljenja za urejanje te postavke.

en: You are not allowed to upload files of this type.
sl_SI: Datotek te vrste ni dovoljeno nalagati.

en: You are not allowed to validate configuration.
sl_SI: Preverjanje konfiguracije ni dovoljeno.

en: You can add customization code snippets here. For details, see %s.
sl_SI: Tu lahko dodaš dodatne snippet kode po lastni meri. Za podrobnosti glej %s.

en: You can also use this old-style shortcode:
sl_SI: Lahko uporabite tudi to starokopitno shortcodo.

en: You can edit messages used in various situations here. For details, see %s.
sl_SI: Tukaj lahko uredite sporočila, ki se uporabljajo v različnih situacijah. Za podrobnosti glej  %s.

en: You can edit the form template here. For details, see %s.
sl_SI: Tukaj lahko urediš predloge za obrazce. Za podrobnosti glej %s

en: You can edit the mail template here. For details, see %s.
sl_SI: Tukaj lahko urediš predloge za e-mail sporočila. Za podrobnosti glej %s

en: You can expand the possibilities of your contact forms by integrating them with external services. For details, see %s.
sl_SI: Zmogljivosti svojih kontaktnih obrazcev lahko širiš z integracijami zunanjih storitev. Za podrobnosti glej %s.

en: You can set up the Constant Contact integration here. For details, see %s.
sl_SI: Tu lahko nastavljaš Constant Contact integracijo. Za podrobnosti glej %s.

en: You have no active email template yet.
sl_SI: Nimate aktivnih e-poštnih predlog.

en: You have no contact list yet.
sl_SI: Brez seznama kontaktov.

en: You have not been authenticated. Make sure the provided API key is correct.
sl_SI: Nisi uspešno overjen. Prepričaj se, da uporabljaš pravilen API ključ.

en: You have strong allies to back you up.
sl_SI: Na voljo so ti zmogljivi podporniki.

en: You may need to first sign up for an account with the service that you plan to use. When you do so, you would need to authorize Contact Form 7 to access the service with your account.
sl_SI: Pred uporabo servisa, ki ga nameravaš uporabljat, se moraš naprej prijavit v račun. Nato s svojim računom avtoriziraš Contact Form 7 za dostop do servisa.

en: You must accept the terms and conditions before sending your message.
sl_SI: Preden lahko pošljete sporočilo, se morate strinjati s pogoji uporabe.

en: Your donation will help encourage and support the plugin&#8217;s continued development and better user support.
sl_SI: Vaša donacija bo v podporo pri nadaljnjem razvoju tega vtičnika in pri izboljšanju uporabniške podpore.

en: Your email
sl_SI: Vaša e-pošta

en: Your entered code is incorrect.
sl_SI: Vaša vnešena koda ni pravilna.

en: Your message
sl_SI: Vaše sporočilo

en: Your name
sl_SI: Vaše ime

en: acceptance
sl_SI: sprejem

en: checkboxes
sl_SI: potrditvena polja

en: date
sl_SI: datum

en: disallowed list
sl_SI: seznam nedovoljenih

en: docs
sl_SI: dokumenti

en: drop-down menu
sl_SI: spustni meni

en: email
sl_SI: e-naslov

en: file
sl_SI: datoteka

en: https://contactform7.com/docs/
sl_SI: http://contactform7.com/docs/

en: https://contactform7.com/support/
sl_SI: http://contactform7.com/support/

en: making a donation
sl_SI: donacija

en: number
sl_SI: številka

en: quiz
sl_SI: kviz

en: radio buttons
sl_SI: Radio stikala

en: reCAPTCHA is active on this site.
sl_SI: reCAPTCHA je aktivna na tej strani.

en: reCAPTCHA response token is empty.
sl_SI: reCAPTCHA response token je prazen.

en: reCAPTCHA score (%1$.2f) is lower than the threshold (%2$.2f).
sl_SI: reCAPTCHA rezultat (%1$.2f) je manjši od praga (%2$.2f).

en: submit
sl_SI: pošlji

en: text
sl_SI: tekst

en: text area
sl_SI: tekstovno polje
